Jump to content
Planeta.Ge

სასჯელაღსრულების სამინისტრო


Recommended Posts

Tengiz kaveliZe,sasjelaRsrulebis departamentis Tavjdomaris moadgile. es is pirovnebaa visac kanonieri qurdebi abanoebSi dahyavda. igi aris zaza gelaSvilis axlo megobari, isini arian erTmaneTis naTli mironebi.zaza gelaSvilma Tengiz kaveliZe gadaiyvana dacvis policiaSi, romelic Svidi wlis manZilze iyo policiis ganyofilebis ufrosi. isini arian pirveli nacionalebi, igi daatarebda gadacmul policielebs nacionalebis specSekrebebze, samsaxuridan daTxovnis SiSiT. T.kaveliZes gverdiT hyavs misive policiis TanamSromeli zura vardiZe,romelic amJamad sasjelaRsrulebis departamentis usafrTxoebis samsaxuris ufrosia. aqtiuri narkomani, sruliad araprofesionali, romelsac kanonierma qurdma lorTqifaniZem gadauxada qorwili restoran ,,oda,,-Si, romelic dajda 10 000 dolari. agreTve T.kaveliZesTan sammarTvelos ufrosad muSaobs missive megobari gvarad kukulaZe. es is kukulaZea romelmac nomer 7 dawesebulebaSi ,,svanCika,,-sTan Seitana makarovis tipis iaraRi, masve Seqonda mobiluri telefonebi da sxvadasxva akrZaluli nivTebi, es ori pirovneba .kaveliZem sasjelaRsrulebis departamentSi gadmoiyvana mas Semdeg rac TviTon daikava Tavjdomaris moadgilis Tanamdeboba...aseTia sasjelaRsrulebis departamentSi jer kidev momuSave nacionalebis sastavi.....es informacia unda gavrceldes da gaigos xalxma Tu ra adamianebi muSaoben sasjelaRsrulebis sistemaSi, isedac gaubedurebul patimrebTan .............. marTvel gundSi,sasjelaRsrulebis xelmZRvaneloba dReisaTvis aris igive nacionaluri moZraoba, Tengiz kaveliZis meTaurobiT. ministri sozar subari absoliturad ver flobs sistemaSi arsebul viTarebas, Sesabamisad verc akontolebs mas......
ლინკი
სოციალურ ქსელებში გაზიარება

შეუერთდი განხილვას

თქვენ შეგიძლიათ შექმნათ პოსტი ახლა და დარეგისტრირდეთ მოგვიანებით. თუ თქვენ გაქვთ ანგარიში, გაიარეთ ავტორიზაცია რათა დაპოსტოთ თქვენი ანგარიშით.

Guest
ამ თემაში პასუხის გაცემა

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • შექმენი...